miresevini tek

hotel piccolino

Aty ku do të ndiheni gjithmonë si në shtëpinë tuaj.

rreth nesh

Qëndro një herë, mbaj kujtime përgjithmonë.

Hotel Piccolino, një hotel me 3 yje, është një pronë bregdetare e vendosur në Sarandë, me pamje nga deti. Të gjitha dhomat përfshijnë një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore dhe një banjo private. Prona krenohet me një restorant dhe një tarracë.

Në hotel të gjitha dhomat janë të pajisura me një tarracë. Çdo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar dhe një zonë të shtrojë, ndërsa disa dhoma në Hotel Piccolino kanë një ballkon.

Një mëngjes kontinental ose banket është në dispozicion çdo mëngjes në hotel.

Stafi flet greqisht, anglisht dhe spanjisht në pritje.

Qëndroni me ne në
rehati.

Dhomë luksoze dyshe me pamje nga deti
Suitë luksoze me pamje nga deti
Superior Dyshe me Ballkon

dhomat

Çdo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar dhe një zonë të shtrojë, ndërsa disa dhoma në Hotel Piccolino kanë një ballkon.

WiFi falas

Restorant

lehtësira

Shërbimi në dhomë

Bar

Parkim falas

Dhoma jo duhanpirëse

galeria

Hidhini një sy galerisë sonë të plotë. Shikoni më shumë rreth dizajnit tonë të brendshëm dhe të jashtëm. Ejani dhe shijoni pamjen nga hoteli ynë, me miqtë ose me familjen tuaj.

komente

Vendndodhja ishte e shkëlqyer, stafi dhe pronarët shumë të sjellshëm dhe të organizuar mirë, shijuan pamjen dhe pastërtinë...
Robert
Shqipëria
Ballkon i bukur dhe pamje nga deti. Mëngjes i madh dhe i gjerë. Pritësit miqësorë.
Brian
United Kingdom
Pamje e mrekullueshme, dhomë e pastër, e gjerë dhe e pastër, mëngjes i shijshëm dhe mikpritësi më i mirë (dhe më i riu) që kam takuar ndonjëherë.
Adam
Poland