rreth nesh

Hotel Piccolino, një hotel me 3 yje, është një pronë bregdetare e vendosur në Sarandë, me pamje nga deti. Të gjitha dhomat përfshijnë një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore dhe një banjo private. Prona krenohet me një restorant dhe një tarracë. Në hotel të gjitha dhomat janë të pajisura me një tarracë. Çdo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar dhe një zonë të shtrojë, ndërsa disa dhoma në Hotel Piccolino kanë një ballkon. Një mëngjes kontinental ose banket është në dispozicion çdo mëngjes në hotel. Stafi flet greqisht, anglisht dhe spanjisht në pritje.

Qëndroni me ne në
rehati.

Ajo që ne
ofrojme

komente

Vendndodhja e shkëlqyeshme shumë afër plazhit dhe baret e plazhit / restorantet e plazhit. pronarë të mirë dhe mikpritës. mëngjes i këndshëm dhe i freskët. eoul dua të vizitoj përsëri.
Cecilie
Norway
Pamje fantastike nga plazhi, para plazhit të menjëhershëm, mëngjes i shijshëm, pronar shumë i sjellshëm që trajtohet bukur dhe një dhomë e shkëlqyer me ambiente të shkëlqyera dhe moderne.
Abdallah
Egypt
Vendndodhja përballë detit ishte fenomenale! Të gjithë punonjësit janë shumë të dobishëm, të sjellshëm dhe qesharak! Mëngjesi është shumë i mirë dhe gjithçka është e pastër!
Cristina
Portugal