Rreth Nesh

Rezervoni qëndrimin tuaj me ne dhe do të jeni të lumtur të ktheheni

A po ëndërroni për një vend për të qëndruar? Ne jemi këtu!

Follow Me

Mirësevini në Hotel Piccolino, Sarandë, Shqipëri. Ky hotel i njohur dhe i themeluar prej kohësh është rinovuar dhe përmirësuar gjerësisht kohët e fundit dhe përmban objekte dhe shërbime 5*. Vija bregdetare e qetë mesdhetare është e rrethuar nga shkëmbinj dhe e rrethuar nga kopshte ku speciet ekzotike, vendase të bimëve japin pika shumëngjyrëshe. Hotel Piccolino është një bazë ideale për të eksploruar Sarandën. Hoteli ka shërbime të shkëlqyera dhe komoditete klasike. I vendosur në mënyrë ideale, afër portit dhe qendrës së qytetit, ky hotel luksoz me kopshtet e tij ekzotike, të bollshme dhe plazhin e gjatë privat ofron mjedisin perfekt si për biznes ashtu edhe për kënaqësi.

Ju mund të përdorni disa fjalë joshëse dhe të shfaqni aftësitë tuaja që do të tërheqin klientët e ardhshëm dhe do t'i inkurajojnë ata t'ju punësojnë menjëherë.

0 +
TË GJITHA DHOMAT
0 +
TË GJITHA KOMENTE

Akomodimi

Qëndroni në botën tonë të rehatisë dhe stilit

Të gjitha dhomat përfshijnë një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore dhe një banjo private. Pronës krenohet me një restorant dhe një tarracë.

Në hotel të gjitha dhomat janë të pajisura me një tarracë. Çdo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar dhe një zonë të shtrojë, ndërsa disa dhoma në Hotel Piccolino kanë një ballkon.

Photo (55)

Relaksohuni në luksin

Photo (95)

tone

Photo (147)
objektet

cfare ne ofrojme

Internet falas
Restorant
Dhomat jo duhanpirëse
Parkim falas
Lokal
Dhoma Familjare

Më shumë komente

Gjithçka ishte perfekte, të gjitha lavdërimet. Dhomë e shkëlqyeshme, pamje fenomenale, mikpritës miqësor, gjithmonë i gatshëm të ndihmojë për çdo gjë. Ne do të kthehemi përsëri.
Jstefan
Serbia
Jo shumë larg shëtitores dhe portit të trageteve të Sarandës, por në një vend të qetë. Parkim i disponueshëm në rrugë. Staf i këndshëm. Shuplakë e mirë e mëngjesit.
Jens
Germany
sqAlbanian