HOTEL PICCOLINO

THREE STAR HOTEL & SUITES

Miresevini ne Hotel Piccolino

Hotel & Suites

I vendosur në një nga pozicionet më panoramikë në Sarandë në një dalje direkte ne plazhe, Hotel Piccolino është një nga hotelet në qytet në gjendje të plotësojë nevojat e ndryshme të mysafirëve të tij me komoditet dhe shërbime të nivelit të parë. 

Tek Hotel Piccolino ju do të jeni të mirëpritur midis stafit dhe shërbimeve tona profesionale, në vendet tona publike që përfshijnë një restorant dhe një bar. Vizitoret do te munden te shijojne një pije në menunë e barit dhe të gjeni paqe dhe qetësi duke shijuar klimën e butë të Sarandës.

Dhomat e bollshme të këtij hoteli të bukur ne deitn e Jonit ofrojnë mundësinë e shijimit të një shuplakë të pasur mëngjesi në zonen e shkëlqyeshme të mengjesit, ku mysafirët mund të vazhdojnë të shijojnë ditë të shpeshta me diell dhe temperaturë të butë, edhe gjatë muajve të dimrit.

Nje pafundesi Perendimesh
Pamje mahnitese

Shijoni pamjet më mahnitese.

Facilitetet Kryesore
Hotel & Suites

Dhome Dopio Deluks

Me Pamje nga Deti

Dhome Treshe Deluks

Me Pamje nga Deti

Suite Deluks

Me Pamje nga Deti

Tek ne do te gjeni

Sherbimet Tona

Relaksohuni dhe shijoni pushimet tuaja.

Restoranti Yne

Bar & Restorant

Restoranti i Hotel Piccolino me një pamje të mrekullueshme përmban një ambient te brendshem ideal për dreka dhe darka verore.

Shijoni një vakt në ambientet e ngrënies së hotelit, të cilat përfshijnë një Restorant dhe një zonë me pamje nga deti. Në Restorantin tonë do të gjeni një meny të shkëlqyeshme të zgjedhjeve të ndryshme për një vakt të përsosur në tarracën tonë të restorantit dhe të shijoni një pamje deti të lë pa frymë në të njëjtën kohë.

Besuar nga Partneret Tane

REZERVONI TANI PUSHIMET TUAJA

Ju mirëpresim çdo ditë të vitit në hotelin tonë. Nëse dëshironi të rezervoni një dhomë, mos hezitoni të na kontaktoni përmes mënyrave tona të kontaktit. Të ketë një pushim të bukur!