Reth Nesh

Miresevini ne Hotel Piccolino

Ju mirëpresim çdo ditë të vitit

Lexoni reth nesh

Hotel Piccolino është një hotel me 3 yje i përbërë nga 24 dhoma dhe suita i vendosur në një nga zonat më panoramike në gjirit kryesor të qytetit me dalje direkte ne plazh.
 

Të gjitha hapësirat e hotelit janë kompletuar në mënyrë luksoze për të bërë të mundur të gjitha shërbimet e nevojshme sipas standardeve të hoteleve me 3 yje.

Hoteli ka një plazh privat në mjedisin e tij për të gjitha moshat, i pajisur me shezllone dhe cadra për të gjithë mysafirët e hotelit. 

Gjithashtu, parkimi privat dhe i sigurt është i arritshëm në hotel.

Fokusi i të gjithë stafit tonë është të vëmë në dispozicion të mysafirëve të hotelit një shërbim të një standardi shumë të lartë dhe mbresëlënës.

Duke përshtatur të gjitha lehtësitë e nevojshme për shërbimin hotelier, hoteli ofron dhoma shumë të rehatshme për çiftet dhe familjet, si dhe dy suita shumë luksoze në katin e fundit të hotelit me një pamje mbresëlënëse të qytetit dhe detit.

Të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicioner, frigorifer, TV Led, ballkone dhe WiFi falas.

Me shume se nje Hotel

Me një vendndodhje shumë efikase për çdo vizitor vendas dhe të huaj, hoteli ofron një strehim ku të gjitha dhomat kanë pamje mahnitëse të detit, si dhe një restorant me një hapësirë ​​të madhe në katin e parë ku është në dispozicion një menu e gjerë kuzhine. prodhimet e detit.

Çdo dhomë hoteli është e mobiluar posaçërisht për tu dhënë mysafirëve një qëndrim dhe përvojë unike në qytetin e Sarandës. 

I vendosur në një vend primar, hoteli ofron qasje të menjëhershme afër plazhit.