Sherbimet Tona

Ne sigurojmë që të sigurojmë komoditet dhe kënaqësi të mysafirëve

Ju mirëpresim çdo ditë të vitit

Restorant

Në Restorantin tonë do të gjeni një meny të shkëlqyeshme të zgjedhjeve të ndryshme për një vakt të përsosur në tarracën tonë të restorantit dhe të shijoni një pamje deti të lë pa frymë në të njëjtën kohë.

Duke siguruar një menu të ushqimit në det të kombinuar me ushqime tradicionale, kuzhina jonë do të përgatisë zgjedhje të shijshme për një darkë ideale të paharrueshme.

Shijoni një vakt në mjediset e ngrënies së hotelit, të cilat përfshijnë një Restorant me pamje nga deti.

Ju bëftë mirë!

Bar

Në Hotel Piccolino do të gjeni edhe barin për të shijuar një pije me miqtë ose familjen tuaj. Shumëllojshmëri zgjedhjesh, shërbim të shpejtë dhe një ambient relaksues për një pushim të qetë. Ne jemi gjithmonë në dispozicionin tuaj, për të përfunduar qëndrimin tuaj.

Shijoni pijen tuaj!

Plazh

Plazhi privat Hotel Piccolino është i pajisur me shezllone dhe çadra ku mund të shijoni ditët me diell të verës duke siguruar një atmosferë relaksuese. Gjithashtu, eshte siguruar një zonë e përshtatshme për fëmijët në plazh.

Shijoni notin tuaj!

Komoditetet tona

Restorant

Bar

Shtretër dielli

Suita Luksoze

Wi - Fi

Sherbim Dhome

REZERVONI TANI PUSHIMET TUAJA

Ju mirëpresim çdo ditë të vitit në hotelin tonë. Nëse dëshironi të rezervoni një dhomë, mos hezitoni të na kontaktoni përmes mënyrave tona të kontaktit. Të ketë një pushim të bukur!